تلفن تحت شبکه پاناسونیک PANASONIC
تلفن تحت شبکه پاناسونیک PANASONIC
ژانویه 5, 2023
سانترال دست دوم
سانترال دست دوم
ژانویه 5, 2023
تلفن گویا

تلفن گویا

تلفن گویا

تلفن گویا در سیستم های سانترال شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ، یک منوی خودکار است که تماس گیرندگان با صدا یا صفحه کلید خود در آن پیمایش می کنند. تلفن گویا ممکن است شامل رابط های برنامه نویسی کاربردی باشد که می تواند منو را به سیستم های دیگر پیوند دهد. برخی از تلفن های گویا شماره تلفن یا شماره پین را برای احراز هویت کاربران قبل از رسیدن به نماینده درخواست می کنند و سایرین مسیرهای بی وقفه و اطلاعات پرواز به‌روز را ارائه می‌ کنند.

تلفن گویا وقتی به سیستم تلفن یک کسب و کار اضافه می شود ابزار قدرتمندی است و مشتریان زمانی که به دنبال پاسخ هستند با کسب و کار شما تماس می گیرند. هرچه سریعتر بتوانید آنها را ارائه دهید، مشتری رضایت بیشتری خواهد داشت که با این حال، انتقال تماس های بی پایان می تواند مانع از تعداد افرادی شود که می توانید به موقع به تلفن گویا کمک کنید. اگر کارمندان شما هر روز با حجم بالای تماس مواجه می شوند، استفاده از سیستم پاسخ صوتی تعاملی تلفن گویا می تواند به شما کمک کند در زمان صرفه جویی کنید و مشتریان را از همان ابتدا به اعضای تیم مناسب متصل کنید.

زیرا در واقع ، شما با داشتن تلفن گویا با قابلیت ویپ، اساساً تجهیزات و زیرساخت ها را بدون از دست دادن هیچ یک از مزایای مرتبط استفاده می کنید و با استفاده از اینترنت، شما به سادگی باید کسب و کار خود را به ارائه دهنده تلفن گویا خود متصل کنید و می توانید به هر سرویس ارتباطی آنلاین مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. همچنین تلفن گویا یک راه تضمینی برای صرفه جویی در هزینه ها است و در مقایسه با نصب یک سیستم تلفن آنالوگ یا هر یک از زیرساخت های مورد نیاز برای یک سیستم در محل، ارزان هستند.

تلفن گویا به همان زیرساخت و روش های مورد استفاده برای توزیع اطلاعات در اینترنت متکی است. فرض کنید با استفاده از تلفن گویا از دفتر خود تماس برقرار می کنید و در ساده ترین حالت، تماس شما از طریق روتر اداری شما به اینترنت متصل می شود که سپس بسته داده را به سرورهای تلفن گویا از راه دور منتقل می کند. سرور تماس را پردازش و مدیریت می کند، مسیریابی و آن را به مقصد دیجیتالی مناسب خود متصل می کند و دریافت تماس به همین صورت عمل می کند و تماس ‌ها می ‌توانند به راحتی به خطوط ثابت و از خطوط ثابت نیز بروند، اما این فرآیند شامل مرحله اضافی نیز برای اتصال است.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس