سانترال کم ظرفیت
سانترال پرظرفیت
مارس 20, 2020
صندوق صوتی سانترال
صندوق صوتی سانترال
دسامبر 4, 2022
سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک یک سیستم تلفن اختصاصی است که در یک شرکت یا ارگان استفاده می شود و شرکت های مدرن روز به روز بیشتری سیستم های سانترال پاناسونیک را برای مشاغل کوچک انتخاب می کنند. سیستم‌های سانترال پاناسونیک خدمات تلفن تجاری را در اواسط قرن متحول کردند و به کسب‌وکارها اجازه دادند تا به صورت داخلی بین کارمندان دفتر تماس بگیرند و امروزه، سانترال پاناسونیک تغییر زیادی کرده است و همانطور که بعداً خواهیم دید، پیشرفت‌های جدید (و نام‌های اختصاری) در تلفن، یعنی (Voice over Internet Protocol) و پلت‌ فرم‌های ارتباطات یکپارچه به‌عنوان یک سرویس که این امکان را فراهم می‌ کنند.

از آن سبقت گرفته است. سانترال پاناسونیک برای برقراری تماس تلفنی از طریق اینترنت بدون سخت افزار، بدون تلفن ثابت، بدون اتاق سرور است و ما این گزینه های مختلف تلفن را در مدت کوتاهی تجزیه خواهیم کرد. امروزه بسیاری از کسب و کارها از نرم افزار برای ارتباطات خود استفاده می کنند و اما در گذشته تقریباً همه این مشاغل از سانترال سنتی استفاده می کردند که اساساً سانترال های تلفن کوچکی بودند که در دفتر شما زندگی می کردند و همه افراد در دفتر از طریق یک گوشی فیزیکی متصل می‌ شوند که سانترال پاناسونیک به شما امکان می ‌دهد با شبکه تلفن داخلی دفتر تماس بگیرید و دریافت کنید.

بسیار آنالوگ امروزه راه حل های سانترال پاناسونیک دستخوش یک انقلاب کوچک شده اند که ممکن است با سیستم ‌های سانترال مجازی مواجه شوید که اساساً سیستم‌ های سانترال هستند که توانایی استفاده از اینترنت برای برقراری تماس را دارند و این فناوری VoIP نامیده می شود و سیستم‌ های سانترال پاناسونیک که از فناوری VoIP استفاده می‌ کنند، همچنان از سخت‌افزار استفاده می ‌کنند، اما این معمولاً متعلق به و خارج از سایت نگهداری می‌شود.

چهار نوع سیستم سانترال پاناسونیک وجود دارد که معمولاً با آنها روبرو خواهید شد و هر کدام نقاط قوت و ضعف خاصی دارند. اما به طور کلی، هر سیستم تلفنی که بر اساس فناوری سانترال پاناسونیک ساخته شده باشد، در مقایسه با سیستم عامل های VoIP انعطاف پذیر و مقیاس پذیر خواهد بود که در حال حاضر، فقط بدانید که تفاوت اصلی بین سیستم‌های تلفن VoIP و سانترال پاناسونیک سنتی این است که با VoIP، نیازی به تجهیزات فیزیکی وجود ندارد و به طور کلی بسیار ارزان‌ تر است و شما ویژگی های پیشرفته تری مانند داده ها و تجزیه و تحلیل، و توانایی برقراری تماس تلفنی از هر دستگاهی که می خواهید دریافت خواهید کرد.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس