صندوق صوتی سانترال
صندوق صوتی سانترال
دسامبر 4, 2022
گوشی تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543
گوشی تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543
دسامبر 4, 2022
گوشی پاناسونیک

گوشی پاناسونیک

گوشی پاناسونیک

گوشی پاناسونیک با تلفن بی‌سیم با برد بی ‌نظیر و مسدود کننده تماس هوشمند، دیگر نگران تماس‌های ناخواسته نخواهید بود که در نیمه ‌شب شما را از خواب بیدار کنند یا خط را بسته باشند و تماس ‌های رباتیک به ‌طور خودکار حتی برای اولین بار از زنگ زدن مسدود می‌ شوند و همچنین با گوشی پاناسونیک می ‌توانید با یک ضربه، هر عددی را که می‌خواهید به ‌طور دائم فهرست کنید و یک سیستم پاسخ دیجیتالی که می‌تواند تا 22 دقیقه پیام‌های دریافتی، اعلان‌ های خروجی و یادداشت‌ها را ضبط کند تا به شما کمک کند مرتب بمانید.

گوشی پاناسونیک با سیستم بی ‌سیم قابل اعتماد برد طولانی، کمک صوتی و ویژگی‌های اضافه شده مانند اعلام شناسه تماس گیرنده و زنگ بصری را در اختیار شما قرار می‌دهد و همچنین، گوشی پاناسونیک با دکمه های بزرگ و صفحه نمایش بسیار بزرگ، دیدن و شماره گیری تماس ها را آسان می کند. تنها با یک جک تلفن، به راحتی تلفن های جانبی را تا 5 عدد اضافه کنید.

امروزه می توانید از وضوح و قابلیت اطمینان یک گوشی پاناسونیک با ویژگی های آسان برای استفاده لذت ببرید و گوشی پاناسونیک یک سیستم تلفن خانگی 2 تلفنی است که تا 6 تلفن قابل ارتقا است، با مسدود کردن تماس که قطع کردن 150 تماس مزاحم را آسان می ‌کند.

به علاوه یک هشدار شنیداری باتری کم برای اطلاع از زمان شارژ باتری نیاز به بار، و خیلی بیشتر است که فناوری کاهش نویز به شما کمک می ‌کند تا با کاهش نویز اطراف تلفن طرف مقابل، هر تماسی را تا حد ممکن شفاف کنید و در حالی که طیف کاملی از ویژگی‌های هندزفری تلفن به شما امکان می‌دهد از تحرک و انعطاف ‌پذیری لذت ببرید و بلندگوی گوشی پاناسونیک به شما امکان می‌ دهد از هندزفری تلفن خود استفاده کنید که این تلفن می تواند به عنوان مانیتور برای قسمت های مختلف خانه حتی زمانی که از خانه دور هستید استفاده شود.

با گوشی پاناسونیک شناسه تماس گیرنده خود را سفارشی کنید تا به زبان انگلیسی نمایش داده شود و اعلامیه های تماس گیرنده را به همان زبان دریافت کنید تا بتوانید حتی زمانی که در سراسر اتاق هستید، صدای تماس گیرنده را بشنوید و قابل ارتقا تا 5 تلفن بی سیم است و از بلندگوی تلفنی که می تواند با تماس های شما هماهنگ باشد لذت ببرید.

گوشی پاناسونیک با مشارکت را با اجازه دادن به هر دو طرف برای صحبت کردن و گوش دادن همزمان برای مکالماتی که بیشتر در زندگی صادق است، افزایش دهید. نمایشگر گوشی پاناسونیک بسیار بزرگ برای نمایش آسان ال سی دی و خوانایی آسان در تلفن بی سیم است و دکمه های بزرگ فونت بزرگ شده و کلیدهای با نور پس زمینه بزرگ، استفاده از صفحه کلید گوشی پاناسونیک را آسان می کند که این ویژگی به ویژه برای افرادی که بینایی ندارند بسیار مفید است.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس