تجهیزات سانترال
تجهیزات سانترال
فوریه 4, 2023
سانترال پر ظرفیت
سانترال پر ظرفیت
فوریه 4, 2023
سانترال TES

سانترال TES

سانترال TES

سانترال TES برای گسترش کسب و کار مشاغل کوچک ایده آل است و نصب آن بسیار آسان می باشد. البته توجه داشته باشید که پاناسونیک در صورت عدم نصب توسط نصاب مجاز، پشتیبانی فنی ارائه نمی دهد. سانترال TES برای خط 3 به 8 پیکربندی شده است و می تواند تا حداکثر 24 برنامه افزودنی گسترش یابد که قابلیت USB برای برنامه نویسی رایانه شخصی را نیز دارد.

سانترال TES پاناسونیک یک راه حل عالی برای اکثر مشاغل کوچک تا متوسط ارائه می دهد که ویژگی‌ های آن شامل کار گروهی، شماره گیری سریع سیستم، شماره‌های سرعت شخصی، موسیقی داخلی و خارجی در حالت نگه ‌داشتن، صفحه‌ بندی و همراه خودکار است. همچنین واحد کنترل سانترال TES، ظرفیت اولیه را برای سه خط مبادله و هشت اکستنشن فراهم می کند، اما با اضافه شدن کارت ها می تواند به راحتی تا هشت خط مبادله و بیست و چهار اکستنشن گسترش یابد.

البته برنامه های افزودنی سانترال TES می توانند تلفن های استاندارد، تلفن های بی سیم یا تلفن های سیستمی پاناسونیک باشند و همچنین این سیستم می تواند به تلفن نمایشگر KX-T7730 برای برنامه نویسی متصل شود. البته توصیه می شود که یک تکنسین واجد شرایط پاناسونیک سانترال TES را نصب کند که لازم است برای هماهنگی نصب، با ما تماس بگیرید.

سانترال TES منبع اصلی ارتباط شما است که با شرکای تجاری، مشتریان، دوستان و حتی اعضای خانواده شما در داخل و خارج از دفتر ارتباط برقرار می کند. سانترال TES یک سانترال هیبریدی است که می تواند نیازهای تجاری و شخصی شما را پشتیبانی کند و با کارت های درگاه، می توانید به راحتی ظرفیت سیستم خود را تا 8 خط خارجی و 24 برنامه بسته به نیاز خود افزایش دهید. سانترال TES دارای ویژگی های جدیدی است که یک راه حل عالی برای توسعه اکثر مشاغل کوچک تا متوسط الزامی است.

سانترال TES دارای ویژگی DISA به معنی دسترسی مستقیم به داخل سیستم است که به تماس گیرندگان خارجی اجازه می دهد تا بدون مراجعه به اپراتور به هر برنامه افزودنی دسترسی داشته باشند. همچنین با این دستگاه می توان پیام های خوش آمدگویی خودکار را توسط اپراتور مدیر ضبط کرد و تماس را به بخش یا مقصد مناسب هدایت کرد.

سانترال TES به اندازه کافی هوشمند است که حتی یک انتقال فکس دریافتی را نیز تشخیص می دهد و تماس را به طور خودکار به یک برنامه داخلی فکس تعیین شده هدایت می کند. همچنین تماس گیرندگان با سانترال TES می توانند مقصد مورد نظر را نه تنها به یک خط داخلی، بلکه به خطوط خارجی شماره گیری کنند و هنگامی که سیستم یک سیگنال ارسال فکس توسط DISA دریافت می کند، به طور خودکار پسوند فکس مشخص شده را متصل می کند.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس