استعلام سانترال پاناسونیک
استعلام سانترال پاناسونیک
فوریه 4, 2023
تجهیزات سانترال
تجهیزات سانترال
فوریه 4, 2023
سانترال TDE600

سانترال TDE600

سانترال TDE600

سانترال TDE600 یک دستگاه ارتباطی شرکتی پیشرفته است که ویژگی ها و عملکردهای تلفن IP را در شبکه های IP محلی و باند پهن ارائه می دهد و در واقع یک پلتفرم ارتباطی مدرن برای محیط های شبکه IP، پشتیبانی از شبکه و همچنین تلفن رومیزی است. این دستگاه از طیف وسیعی از تلفن های IP پیشرفته و همچنین برنامه های افزودنی دیجیتال و ترانک های ISDN پشتیبانی می کند. سانترال TDE600 به عنوان یک محیط برنامه تجاری تولید شده است.

همراه با برنامه های مهم تلفن می تواند به راحتی نیازهای ارتباطی تجاری شما را برطرف کند و برای مشاغل متوسط تا بزرگ یا دفاتر شلوغ اداری ایده آل است. سانترال TDE600 مجهز به جدیدترین فناوری SIP و بخش بندی شده با برنامه های کاربردی بهره وری گسترده برای 1120 کاربر طراحی شده است.سیستم سانترال TDE600 که به عنوان یک دستگاه برای ارتباطات مشاغل طراحی و تولید شده است می تواند با ویژگی های منحصر به فرد خود در مدیریت سامانه ارتباطی کسب و کار شما موثر باشد.

این پشتیبانی از سیستم ارتباطی کوچک تا بزرگ را در بر می گیرد و سانترال TDE600 به شکل یکپارچه از طریق ارائه دهندگان خدمات تلفنی اینترنتی و سایر ارائه دهندگان SIP ترانک برای برنامه های افزودنی IP پیشرفته و همچنین تلفن های SIP استاندارد به خوبی عمل می کند. یکپارچه سازی تلفن، شبکه و برنامه های تجاری با گزینه سانترال TDE600 به عنوان یک دستگاه پر مخاطب، بسیار آسان است و این دستگاه با ویژگی پست صوتی داخلی و قابلیت ارتقاء عملکرد منحصر به فردی دارد.

با سانترال TDE600 هزینه های نصب و تماس شبکه کاهش می یابد و مدیریت متمرکز و ارتقاء سیستم صورت می گیرد. در واقع سانترال TDE600 با حداکثر پورت پسوند (DPT و SLT و IP Extension) و قابلیت نصب کارت های توسعه سانترال و همچنین اتصال به تلفن های تحت شبکه، دیجیتال و آنالوگ می تواند بسیار مطمئن عمل کند. همچنین سیستم پردازش صدا و قابلیت نصب کارت های افزودنی مجازی را دارا می باشد.

این دستگاه با اتصال کامل به سیستم ویپ قادر است 640 خط شهری و 1120 خط داخلی را پشتیبانی کند و با وصل شدن به سه بخش دیگر می توان برای ارتقا آن از سه کارت سانترال دیگر نیز استفاده کرد. به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید از ما و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سانترال TDE600 با کارشناسان ما تماس بگیرید زیرا علی رغم پیچیده بودن این دستگاه، کار با آن بسیار آسان است.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس