سانترال TDE
سانترال TDE
مارس 8, 2023
دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500
دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500
مارس 8, 2023
سانترال TDE 200

سانترال TDE 200

سانترال TDE 200

امکانات متنوع و گوناگون سانترال TDE 200 باعث شده در بازار محصولات، پرچم دار باشد. دستگاه سانترال TDE 200 ارتباطات خطوط شهری و داخلی را بسیار راحت و آسان کرده است. می توان با نصب و راه اندازی کارت های مختلف در آن باعث ارتقا خطوط شد. و ویژگی ها و قابلیت های بیشتری را از آن دریافت کرد.

دستگاه سانترال TDE 200 می تواند در سازمان ها و شرکت ها رضایت مشتریان را جلب کند. کسب و کار را رونق دهد چرا که با امکاناتی که ارائه می دهد خدماتی مطلوبی را از خود به جا می گذارد. اگر در صدد گسترش کسب و کار خود هستید در داشتن و خرید دستگاه سانترال TDE 200 برای شرکتتان تردید به خود راه ندهید. برای این منظور کافی است جهت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. در اولین فرصت در مورد قیمت و شیوه ی نصب و راه اندازی دستگاه سانترال TDE 200 شما را یاری رسانند.

دستگاه سانترال TDE 200 با توجه به خروجی خطوط داخلی و شهری و امکانات ارتباطی دیگر برآورد قیمت می شود. شما می توانید با توجه به نیاز شرکت خود خطوط دستگاه سانترال TDE 200 را راه اندازی و فعال کنید از نظر اقتصادی به صرفه عمل کنید. هر چقدر شناخت شما نسبت به دستگاه سانترال TDE 200 بیشتر باشد. بهتر می توانید از امکانات این دستگاه بهره وری داشته باشید. از خدمات آن رضایت مطلوب را کسب کنید. ظرفیت دستگاه سانترال TDE 200 با توجه به تعداد خطوط شهری . خطوط داخلی که مورد استفاده ی سازمان یا شرکت است مشخص می شود.

دستگاه سانترال TDE 200

دستگاه سانترال TDE 200 قابلیت این را دارد که تعداد 128 خط شهری را تجمیع کرده و کیفیت همه ی خطوط را با بهترین کیفیت ارائه دهد. و همچنین تعداد 256 خط داخلی را نیز پشتیبانی می کند. بهره وری از همه ی امکانات، در واقع گرفتن بهترین خدمات از دستگاه سانترال TDE 200 منوط به دانستن و آشنایی با چگونگی استفاده از این دستگاه و آگاهی هر چند نسبی ست. که بتوانید دستگاه سانترال را از سیستم های مختلف پشتیبانی کنید.

دستگاه سانترال ارتباط تلفنی را در بستر شبکه حمایت می کند. امکان افزودن 11 کارت به دستگاه سانترال برای دریافت امکانات جدید آن وجود دارد. همچنین می توانید این کارت ها را به دیگر دستگاه های سانترال متصل کنید. هیچگونه محدودیت استفاده وجود ندارد. و این ویژگی بسیار مطلوب کاربران است.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس