سانترال پرظرفیت
سانترال کم ظرفیت
مارس 20, 2020
سانترال پاناسونیک
سانترال پاناسونیک
دسامبر 4, 2022
سانترال کم ظرفیت

سانترال کم ظرفیت

سانترال کم ظرفیت

سانترال پر ظرفیت

سانترال پرظرفیت

سانترال پرظرفیت پاناسونیک TDA100 از جمله دستگاه های محبوب و پرکاربرد هستند که با توجه به ویژگی های مختلف و کاربردی که دارند توانسته اند جایگاه مناسبی در میان کاربران سازمان ها و شرکت های استفاده کننده به دست آورند.

برای اینکه بتوانیم دستگاه سانترال پرظرفیت پاناسونیک TDA را روی شبکه مشاهده نماییم می توانیم از کارت TDA0410 استفاده نماییم. با اتصال این کارت، دستگاه سانترال را می توان روی شبکه مشاهده نمود و به آن وصل شد.

مزایای سانترال پرظرفیت

۱- ایجاد شبکه سازی چند مکانی برای ارتباطات روان

۲- سادگی نصب و همچنین کاهش هزینه های مکالمه از طریق ویژگی پروتکل اینترنتی VOIP

۳- قابلیت سازگاری با خطوط پی آر آی (ISDN(BRI/PRI

سانترال پرظرفیتKX-TDA200 یکی دیگر از دستگاه های سانترال شرکت پاناسونیک می باشد ، این دستگاه همانند دیگر دستگاه های تلفن سانترال پاناسونیک بعد از ورود خود به بازار قسمت چشم گیری از بازار ارتباطات را مجذوب توانایی هایش نمود ، این دستگاه سانترال با فاصله زمانی اندکی پس از دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100 وارد بازار های جهانی و خاورمیانه گردید.

سانترال پرظرفیتKX-TDA600 یکی از دستگاه های سانترالی می باشد که بیشترین استفاده را در مراکز دولتی و خصوصی مانند وزارت خانه ها ، بیمارستان ها ، هتل ها و … را دارد. این مرکز تلفن با توجه به ظرفیت باور نکردنی خود یکی از تولیدات منحصر به فرد کمپانی پاناسونیک به حساب می آیند.

دستگاه های سانترال پر ظرفیت

سازگاری کامل با IP و شبکه سازی SIP در سری TDE و NS
راحتی در برقراری ارتباط و برنامه ریزی آسان

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس