کارت پاناسونیک 6178
کارت پاناسونیک 6178
فوریه 4, 2023
سانترال TDE 200
سانترال TDE 200
مارس 8, 2023
سانترال TDE

سانترال TDE

سانترال TDE

شرکت ها و سازمان های بزرگی هستند که برای بخش های مختلف نیاز به نصب و راه اندازی سانترال TDE و استفاده از تجهیزات پیشرفته ی آن دارند. چون اطلاعات همه در زمینه راه اندازی سانترال TDE کامل نیست و نصب سانترال یک کار تخصصی و فنی به حساب می آید؛ حتما باید از نیروی متخصص و فنی کمک بگیرید. تیم ما در هر مرحله از مشاوره و خرید گرفته تا پشتیبانی را بصورت 24ساعته خدمت رسانی می کنند.

سانترال TDE امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. با کیفیت ترین خدمات را از دستگاه سانترال TDE می توانید دریافت کنید. فقط کافی است برای آگاهی بیشتر و آشنایی با این دستگاه با ما تماس بگیرید. مشاوران و کارشناسان توضیحات لازم را در مورد دستگاه سانترال TDE، تجهیزات و چگونگی نصب و راه اندازی آن به شما بدهند.

با سانترال TDE شما می توانید یک شبکه ی خصوصی در شرکت ها یا سازمان ها داشته باشید. با سانترال TDE می توانید منشی تلفنی هم راه اندازی کنید. خدمات قابل ارائه در دستگاه سانترال TDE شامل خطوط داخلی و خطوط شهری می شود.

تنظیم سانترال TDE

داشتن خطوط شهری در دستگاه سانترال TDE از ویژهای خوب دستگاه سانترال است. تنظیم این دستگاه به خط داخلی و خط شهری توسط کارشناسان انجام می شود. کم و زیاد کردن خطوط با تغییر تنظیمات و برنامه ریزی انجام می شود. برای اضافه کردن خطوط شهری در بعضی از دستگاه های سانترال TDE نیاز به اضافه کردن کارت ارتقا می باشد.

ارتقا دستگاه سانترال TDE بستگی به سیستم مخابراتی دارد که در اختیار کاربر می گذارد. دستگاه سانترال TDE همچنین امکان جابجایی دارد. در این زمینه هیچگونه محدودیتی ندارد؛ فقط باید توسط نیروی فنی نصب و راه اندازی مجدد شود تا خللی در آن ایجاد نشود. حتما قبل از جابجایی از خاموش بودن دستگاه سانترال مطمئن شوید و در حمل دستگاه نهایت دقت را داشته باشید.

خدمات فروش سانترال TDE

کسانی که تقاضای خرید سانترال TDE را دارند می توانند با ثبت درخواست خود از مشاوره ی کارشناسان و پشتیبانی خدمات سانترال بهره ببرند. ما در خدمات سانترال برای تضمین کیفیت ارزش بالایی قائل هستیم. ما این را در اولویت قرار می دهیم که همه چیز به خوبی و به موقع کار کند تا به نفع مشتریان باشد.

ما یک شرکت با کیفیت هستیم و استانداردهای لازم جهت ارائه بهترین محصول را رعایت می کنیم. ما به مشتریان خود در صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل کمک می کنیم. سعی ما بر این است کیفیت خوب و خدمات خوب به مشتری ارائه کنیم و رضایت مشتری را جلب کنیم.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس