سانترال TDE600
سانترال TDE600
فوریه 4, 2023
سانترال TES
سانترال TES
فوریه 4, 2023
تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

اگر در کسب و کار خود از سیستم تلفن آنالوگ یا ویپ استفاده می کنید ما برای شما خدمات ویژه ای را در فراهم کردن تجهیزات سانترال برای ارتباطات شما ارائه می دهیم. زیرا تجهیزات سانترال شرکت ما مزایای خوبی را ارائه می ‌کنند که آن‌ها را برای بالا رفتن کیفیت تماس در اکثر مشاغل امروزی مناسب می ‌سازد.

در واقع آنچه برای برقراری تماس نیاز دارید شامل بخش وسیعی از تجهیزات سانترال مانند سیستم ویپ می شود که هر چند می توانید با سیستم تلفن آنالوگ، تلفن های ثابت خود را نیز وصل کنید. با همه این ها، تماس ها از طریق شبکه تلفن عمومی سوئیچ شده، برقرار می شود که اگر کسب و کار شما همچنان از تلفن ثابت استفاده می کند، احتمالاً از سیستم تبادل ارتباطات با تجهیزات سانترال در محل استفاده می کنید.

شرکت شما با تجهیزات سانترال می تواند یک شبکه داخلی را پیکربندی کند، که اساساً کارکنان شما را در یک سیستم مشترک به هم متصل می کند و بنابراین نیازی به چندین خط تلفن ندارید. زیرا هنگامی که یک سیستم ویپ دارید، داده های تماس از طریق اینترنت ارسال می شود و می توانید از اتصال اینترنتی موجود خود برای تماس های تلفنی استفاده کنید. کارکنان شما تا زمانی که به اینترنت وصل باشند می توانند تماس های تلفنی را با استفاده از تجهیزات سانترال دریافت کنند.

امروزه تجهیزات سانترال مبتنی بر اینترنت نیز قابل اعتمادتر هستند و از آنجایی که تماس‌ها به سرعت نت متکی هستند، داده‌های صوتی سریع‌تر ارسال می ‌شوند. با به کار گرفتن آن ها، دیگر هیچ نگرانی در مورد کیفیت پایین تماس یا هزینه های اضافی با تماس های طولانی مدت، نخواهید داشت و همچنین، از آنجایی که ما با ارائه تجهیزات سانترال شبکه به شما، سخت‌افزار و نرم‌افزار را مدیریت و نگهداری می کنیم، برای اطمینان از داشتن یک دستگاه با عملکرد روان، به منابع IT داخلی نیاز ندارید.

در واقع یکی از قابل اهمیت ترین تجهیزات سانترال که باعث عملکرد آن می شود مودم و روتر است که بخشی از تنظیمات اینترنت موجود شما هستند. کاربران با هر دستگاهی که نرم افزار شما دانلود شده است، تماس برقرار می کنند و این دستگاه می تواند یک گوشی هوشمند، لپ تاپ یا دسکتاپ باشد. همچنین می توانید از طریق تلفن ویپ تماس برقرار کنید.

البته تجهیزات سانترال برای یک اتصال اینترنتی با کیفیت بالا لازم است که به همین جهت باید برای شروع کار بر روی تجهیزات سانترال سرمایه گذاری کنید. مثلا تلفن های ویپ برای بهبود کیفیت ارتباطات، همچنین سهولت دسترسی و کار با فناوری های IP و انتقال تماس ها طراحی شده اند که نیازی به اتصال به پریز مانند تلفن ثابت ندارند. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای سفارش و خرید این تجهیزات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاهده لیست قیمت سانترال

مشاوره کارشناس